WIBRACYJNY ROLLER LIFTINGUJĄCY WYKONANY Z KWARCU RÓŻOWEGO

119,00 zł
Brutto

ROLLER liftingujący do masażu twarzy z funkcją wibracji z karbowanymi głowicami wykonany z kwarcu różowego. Wprowadź do codziennej rutyny nasz wibracyjny ROLLER a w szybkim czasie zobaczysz piękne rezultaty.

ROLLER wibracyjny BELLBO wykazuje silne działanie liftingujące.

 

WIBRACYJNY ROLLER LIFTINGUJĄCY KWARC RÓŻOWY

ROLLER liftingujący do masażu twarzy udoskonalony w system wibracji w sposób naturalny zliftinguje twoją skórę, poprawi jej owal a wypustki w głowicach ROLLERA poprawią ukrwienie skóry i przepływ limfy. Głowice  wykonane  są z naturalnego kwarcu różowego .

Codzienne stosowanie ROLLERA wibracyjnego ,ujędrnia skórę, stymuluję ją do odnowy przez co Twoja skóra nabierze młodzieńczego blasku.

Nasz  wibracyjny ROLLER liftingujący został zaprojektowany w trosce o najdrobniejszy szczegół, zachowując przy tym nowoczesny design. Jego ergonomiczna rączka zapewnia idealne dopasowanie do dłoni, zaś kształt masażera w literę Y wspomaga procesy liftingujące.

 

DZIAŁANIE ROLLERA WIBRACYJNEGO

- liftinguje

- zmniejsza obrzęki

- poprawia owal twarzy

- stymuluje układ limfatyczny

- pobudza krążenie krwi

- zwęża pory skóry

- redukuje i wygładza drobne zmarszczki

- poprawia jędrność skóry

- rozluźnia mięśnie twarzy

- przywraca skórze blask

 

PRZYGOTOWANIE SKÓRY DO MASAŻU

Przed rozpoczęciem masażu, dokładnie oczyszczamy twarz z makijażu i zanieczyszczeń. Na oczyszczoną skórę twarzy i dekoltu nakładamy serum, krem lub olejek aby zapewnić skórze nawilżenie.

PRZECIWWSKAZANIA DO MASAŻU TWARZY ROLLEREM

Przeciwwskazaniem do masażu twarzy ROLLEREM są wyraźne uszkodzenia naskórka, zmiany trądzikowe , trądzik różowaty w fazie aktywnej, pieprzyki.

Jeśli masz alergie na metal lub masz jakiekolwiek problemy medyczne, przed użyciem tego wałka kosmetycznego skonsultuj się z lekarzem.

 

JAK WYKONUJEMY MASAŻ WIBRACYJNYM ROLLEREM LIFTINGUJĄCYM

1. Dokładnie oczyszczoną skórę twarzy i dekoltu spryskujemy ulubionym hydrolatem lub przemywamy ulubionym tonikiem

 2. Nakładamy na twarz olejek, serum lub krem, który nada masażerowi poślizg, dzięki któremu zapobiegniemy rozciągnięciu skóry, tym samym poprawiając wchłanianie się składników aktywnych

3. Rozpoczynając masaż, pamiętamy o „udrożnieniu” zastojów limfatycznych na odcinku szyjnym, czyli o rozmasowaniu okolicy nadobojczykowej, przesuwając ROLLER w kierunku brody.

 4. Następnie przechodzimy do masażu żuchwy, umieszczając szczękę pomiędzy kulkami przesuwając ROLLER od środka podbródka w kierunku tylnej części ucha.

5. W dalszej kolejności przechodzimy do masażu kości policzkowych, umieszczając kość jarzmową pomiędzy kulkami przesuwając ROLLER od nosa w kierunku skroni

 6. Po chwili przechodzimy do masażu brwi, umieszczając kość brwiową pomiędzy kulkami przesuwając ROLLER od nosa na zewnątrz

 7. W następnej kolejności przechodzimy do czoła, masując je od środka czoła wzdłuż linii włosów

8.Przechodząc do ostatniego etapu, rozpoczynamy masaż szyi, przesuwając ROLLER od obojczyka w kierunku ucha i brody

9. Warto co jakiś czas wykonać ruch od ucha w kierunku węzłów w okolicy nadobojczykowej, by wypchnąć toksyny w ich stronę.

10. Każdy ruch powtarzamy od 5 do 10 razy.

11. Po masażu należy umyć ROLLER nawilżoną ściereczką, następnie wytrzeć do sucha.

Kierunek masażu (Wpis na Instagram).jpg


chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.