ROLLER LIFTINGUJĄCY W KOLORZE RÓŻOWO-ZŁOTYM

179,00 zł
Brutto

Roller liftingujący do masażu twarzy marki BELLBO wykonany jest ze stopu aluminium i cynku. Jego  kształt w literę Y i idealne elementy masujące wspomagają procesy liftingujące. Po prostu nałóż ulubione serum i pomóż skórze przeciwstawić się grawitacji.

ROLLER LIFTINGUJĄCY W KOLORZE RÓŻOWO-ZŁOTYM

Roller liftingujący do masażu twarzy wykonany jest ze stopu aluminium i cynku. Codzienne stosowanie rollera wpływa korzystnie na skórę, stymuluję ją do odnowy przez co Twoja skóra nabierze młodzieńczego blasku i pobudzi krążenie krwi oraz limfy.

Nasz Roller liftingujący został zaprojektowany w trosce o najdrobniejszy szczegół, zachowując przy tym nowoczesny design. Jego ergonomiczna rączka zapewnia idealne dopasowanie do dłoni, zaś kształt masażera w literę Y wspomaga procesy liftingujące.

DZIAŁANIE ROLLERA LIFTINGUJĄCEGO

- liftinguje

- zmniejsza obrzęki

- poprawia owal twarzy

- stymuluje układ limfatyczny

- pobudza krążenie krwi

- zwęża pory skóry

- redukuje i wygładza drobne zmarszczki

- poprawia jędrność skóry

- rozluźnia mięśnie twarzy

- przywraca skórze blask

 

PRZYGOTOWANIE SKÓRY DO MASAŻU

Przed  rozpoczęciem masażu, dokładnie oczyszczamy twarz z makijażu i zanieczyszczeń. Na oczyszczoną skórę twarzy i dekoltu nakładamy serum, krem lub olejek aby zapewnić skórze nawilżenie.

PRZECIWSKAZANIA DO MASAŻU TWARZY ROLLEREM

 Przeciwskazaniem do masażu twarzy rollerem są wyraźne uszkodzenia naskórka, zmiany trądzikowe , trądzik różowaty w fazie aktywnej, pieprzyki.

Jeśli masz alergie na metal lub masz jakiekolwiek problemy medyczne, przed użyciem tego wałka kosmetycznego skonsultuj się z lekarzem.

 

JAK WYKONUJEMY MASAŻ ROLLEREM LIFTINGUJĄCYM

1.   Dokładnie oczyszczoną skórę twarzy i dekoltu spryskujemy ulubionym hydrolatem lub przemywamy ulubionym tonikiem

 

2.    2. Nakładamy na twarz olejek, serum lub krem, który nada masażerowi poślizg, dzięki któremu zapobiegniemy rozciągnięciu skóry, tym samym poprawiając wchłanianie się składników aktywnych

3.    Rozpoczynając masaż, pamiętamy o „udrożnieniu” zastojów limfatycznych na odcinku szyjnym, czyli o rozmasowaniu okolicy nadobojczykowej, przesuwając roller w kierunku brody.

 

4.    Następnie przechodzimy do masażu żuchwy, umieszczając szczękę pomiędzy kulkami przesuwając roller od środka podbródka w kierunku tylnej części ucha.

 

5.    5. W dalszej kolejności przechodzimy do masażu kości policzkowych, umieszczając kość jarzmową pomiędzy kulkami przesuwając roller od nosa w kierunku skroni

 

 6. Po chwili przechodzimy do masażu brwi, umieszczając kość brwiową pomiędzy kulkami przesuwając roller od nosa na zewnątrz

7.  W następnej kolejności przechodzimy do czoła, masując je od środka czoła wzdłuż linii włosów

8.  Przechodząc do ostatniego etapu, rozpoczynamy masaż szyi, przesuwając roller od obojczyka w kierunku ucha i brody

 

9.   Warto co jakiś czas wykonać ruch od ucha w kierunku węzłów w okolicy nadobojczykowej, by wypchnąć toksyny w ich stronę

10. Każdy ruch powtarzamy od 5 do 10 razy

 

11. Po masażu należy umyć roller nawilżoną ściereczką, następnie wytrzeć do sucha

Opis

Wymiary
14 x 6.5 x 2.6 cm
Waga
114 g
Materiał
stop aluminium i cynku
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.