KAMIENNY ROLLER WYKONANY Z OPALITU

109,00 zł
Brutto

Kamienny ROLLER wykonany z Opalitu zapakowany w eleganckie etui.  Zadbaj o swoją skórę stosując codziennie a zobaczysz widoczną poprawę swojej skóry.

 

Opality według wierzeń usuwają blokady energetyczne i wzmacniają w podejmowaniu decyzji.

 

 

ROLLER Z OPALITU

Wałeczek do masażu twarzy wykonany z Opalitu w sposób naturalny poprawi kondycję twojej skóry. Codzienne stosowanie ROLLERA ujędrnia skórę, stymuluję ją do odnowy przez co Twoja skóra nabierze młodzieńczego blasku.

Opalit to kamień wykorzystywany jako amulet ludzi odnoszących sukces. W medycynie niekonwencjonalnej jest wykorzystywany wspomagająco układ hormonalny .

DZIAŁANIE ROLLERA Z OPALITU

- zmniejsza opuchliznę

- poprawia jędrność skóry

- stymuluje układ limfatyczny

- pobudza syntezę kolagenu

- redukuje  i wygładza drobne zmarszczki

- zwęża pory skóry

- ułatwia wchłanianie kosmetyków do pielęgnacji

PRZYGOTOWANIE SKÓRY DO MASAŻU

Przed rozpoczęciem masażu, dokładnie oczyszczamy twarz z makijażu i zanieczyszczeń. Na oczyszczoną skórę twarzy i dekoltu nakładamy serum, krem lub olejek aby zapewnić skórze nawilżenie.

TECHNIKA MASAŻU

Masaż twarzy należy rozpocząć od górnych jej partii wykonując ruchy wałeczkiem od wewnętrznej do zewnętrznej strony ,oraz ruchy od dołu do góry twarzy . Nie należy nadmiernie dociskać wałeczka .

Wykonuj masaż tylko w jednym kierunku.

Przed użyciem umieść wałeczek w lodówce aby zwiększyć jego działanie .

Regularny masaż ROLLEREM, wykonywany codziennie przez 5-10 minut, przyniesie skórze ukojenie i odprężenie i widoczną jej poprawę .Po wykonanym masażu oczyść ROLLER wilgotną ściereczką .

 

PRZECIWWSKAZANIA DO MASAŻU TWARZY ROLLEREM

Przeciwwskazaniem do masażu twarzy ROLLEREM są wyraźne uszkodzenia naskórka, zmiany trądzikowe , trądzik różowaty w fazie aktywnej, pieprzyki.

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.