KAMIENNY ROLLER WYKONANY Z JADEITU ZIELONEGO

109,00 zł
Brutto

Kamienny Roller wykonany z naturalnego Jadeitu zielonego. Zadbaj o swoją skórę stosując codziennie a zobaczysz widoczną poprawę swojej skóry.

W medynie niekonwencjonalnej Jadeit jest wykorzystywany  między innymi do wspomagania układu limfatycznego organizmu.

Jadeit jest amuletem zdrowia i miłości

ROLLER JADEITOWY

Wałeczek do masażu twarzy wykonany z Jadeitu w sposób naturalny poprawi kondycję twojej skóry. Codzienne stosowanie ROLLERA ujędrnia skórę, stymuluję ją do odnowy przez co Twoja skóra nabierze młodzieńczego blasku.

Wszystkie produkty BELLBO  do masażu twarzy, są wykonane z naturalnych kamieni .

Jadeit to kamień szlachetny z rodziny krzemianów od tysięcy lat  wykorzystywany jako amulet zdrowia i młodości. W medycynie niekonwencjonalnej Jadeit jest wykorzystywany do szeregu zabiegów wspomagających prace nerek i układu limfatycznego organizmu.

 

DZIAŁANIE ROLLERA JADEITOWEGO

- zmniejsza opuchliznę

- poprawia jędrność skóry

- stymuluje układ limfatyczny

- pobudza syntezę kolagenu

- redukuje  i wygładza drobne zmarszczki

- zwęża pory skóry

- ułatwia wchłanianie kosmetyków do pielęgnacji

PRZYGOTOWANIE SKÓRY DO MASAŻU

Przed  rozpoczęciem masaż, dokładnie oczyszczamy twarz z makijażu i zanieczyszczeń. Na oczyszczoną skórę twarzy i dekoltu nakładamy serum, krem lub olejek aby zapewnić skórze nawilżenie.

PRZECIWWSKAZANIA DO MASAŻU TWARZY ROLLEREM

Przeciwwskazaniem do masażu twarzy ROLLEREM Jadeitowym są wyraźne uszkodzenia naskórka, zmiany trądzikowe , trądzik różowaty w fazie aktywnej, pieprzyki.

TECHNIKA MASAŻU

Masaż twarzy należy rozpocząć od górnych jej partii wykonując ruchy wałeczkiem od wewnętrznej do zewnętrznej strony ,oraz ruchy od dołu do góry twarzy . Nie należy nadmiernie dociskać wałeczka .

Wykonuj masaż tylko w jednym kierunku.

Przed użyciem umieść wałeczek w lodówce aby zwiększyć jego działanie .

Regularny masaż ROLLEREM, wykonywany codziennie przez 5-10 minut, przyniesie skórze ukojenie i odprężenie i widoczną jej poprawę .Po wykonanym masażu oczyść ROLLER wilgotną ściereczką .

Opis

Composition
JADEIT
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.