KARBOWANY ROLLER WYKONANY Z KWARCU RÓŻOWEGO

129,00 zł
Brutto

Wałeczek do masażu twarzy BELLBO wzbogacony o  karbowaną  głowicę, wykonany z Kwarcu różowego, posiada dwie głowice, wygładzającą i drenującą. Masaż głowicą karbowaną daje efekt natychmiastowego liftingu dzięki głębokiemu drenażu skóry.

Kwarc różowy ma wywoływać pozytywną energię, nie bez powodu nazywany jest „kamieniem miłości”.

ROLLER KARBOWANY Z KWARCU RÓŻOWEGO

Wałeczek do masażu twarzy wykonany z Kwarcu różowego udoskonalony w głowicę karbowaną,   w sposób naturalny poprawi kondycję twojej skóry i jej ukrwienie .Karbowana głowica wzmacnia drenaż limfatyczny skóry Codzienne stosowanie ROLLERA ujędrnia skórę, stymuluję ją do odnowy przez co Twoja skóra nabierze młodzieńczego blasku.

Wszystkie produkty BELLBO  do masażu twarzy, są wykonane z naturalnych kamieni .

Kwarc różowy, z którego wykonano ROLLER ma wyzwalać pozytywną energię, nie bez powodu nazywany jest „kamieniem miłości”. Według medycyny niekonwencjonalnej łagodzi wszelkie dolegliwości sercowe, oraz te związane z układem krążenia. Poprawia pracę układu immunologicznego, zwiększając tym samym odporność.

DZIAŁANIE ROLLERA

- zmniejsza opuchliznę

- poprawia jędrność skóry

- stymuluje układ limfatyczny

- pobudza syntezę kolagenu

- redukuje  i wygładza drobne zmarszczki

- zwęża pory skóry

- ułatwia wchłanianie kosmetyków do pielęgnacji

PRZYGOTOWANIE SKÓRY DO MASAŻU

Przed  rozpoczęciem masaż, dokładnie oczyszczamy twarz z makijażu i zanieczyszczeń. Na oczyszczoną skórę twarzy i dekoltu nakładamy serum, krem lub olejek aby zapewnić skórze nawilżenie.

PRZECIWWSKAZANIA DO MASAŻU TWARZY ROLLEREM

Przeciwwskazaniem do masażu twarzy ROLLEREM  są wyraźne uszkodzenia naskórka, zmiany trądzikowe, trądzik różowaty w fazie aktywnej, pieprzyki,.

TECHNIKA MASAŻU

Masaż twarzy należy rozpocząć od górnych jej partii wykonując ruchy wałeczkiem od wewnętrznej do zewnętrznej strony ,oraz ruchy od dołu do góry twarzy . Nie należy nadmiernie dociskać wałeczka .

Wykonuj masaż tylko w jednym kierunku.

Przed użyciem umieść wałeczek w lodówce aby zwiększyć jego działanie .

Regularny masaż ROLLEREM, wykonywany codziennie przez 5-10 minut, przyniesie skórze ukojenie i odprężenie oraz  widoczną jej poprawę. Po wykonanym masażu oczyść ROLLER wilgotną ściereczką .

Opis

Materiał
kwarc różowy
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.