KAMIENNY ROLLER WYKONANY Z KRYSZTAŁU GÓRSKIEGO

149,00 zł
Brutto

Kamienny roller do masażu twarzy marki BELLBO wykonany z kryształu górskiego zapakowany w pudełko. Masaż przy użyciu rollera poprawia jakość i kondycję skóry.

Kryształ górski, z którego wykonano masażer nazywany jest „królem kryształów”, „neutralizatorem czy też „solą ziemi”. Według medycyny niekonwencjonalnej kryształ górski działa oczyszczająco na cały organizm.  

KAMIENNY ROLLER WYKONANY Z KRYSZTAŁU GÓRSKIEGO

Wałeczek do masażu twarzy wykonany z kryształu górskiego w sposób naturalny poprawi kondycję twojej skóry. Codzienne stosowanie rollera ujędrnia skórę, stymuluję ją do odnowy przez co Twoja skóra nabierze młodzieńczego blasku.

Wszystkie produkty BELLBO  do masażu twarzy, są wykonane z naturalnych kamieni .

Kryształ górski to kamień o silnym działaniu oczyszczającym dotyczy to zarówno ciała, jak
i umysłu. Dzięki tej właściwości nazywany „królem kryształów”, „neutralizatorem” czy też „solą ziemi”. Kamień ten jest symbolem czystości, przyciąga światło i pomaga w przepływie energii wewnątrz organizmu.  Według medycyny niekonwencjonalnej zobojętnia on szkodliwe promieniowanie. Jest również pomocny przy bolesnych miesiączkach. Ma zbawienny wpływ na pracę nadnerczy, pobudza płodność zarówno kobiet jak i mężczyzn. Działa korzystnie na organy wewnętrzne, w szczególności na nerki i organy płciowe.

 

DZIAŁANIE ROLLERA

- zmniejsza opuchliznę

- poprawia jędrność skóry

- stymuluje układ limfatyczny

- pobudza syntezę kolagenu

- redukuje  i wygładza drobne zmarszczki

- zwęża pory skóry

- ułatwia wchłanianie kosmetyków do pielęgnacji

 

 PRZYGOTOWANIE SKÓRY DO MASAŻU

 Przed  rozpoczęciem masaż, dokładnie oczyszczamy twarz z makijażu i zanieczyszczeń. Na oczyszczoną skórę twarzy i dekoltu nakładamy serum, krem lub olejek aby zapewnić skórze nawilżenie.

 

PRZECIWWSKAZANIA DO MASAŻU TWARZY ROLLEREM

 Przeciwwskazaniem do masażu twarzy rollerem są wyraźne: uszkodzenia naskórka, zmiany trądzikowe, trądzik różowaty w fazie aktywnej, pieprzyki,.

Jeśli masz jakiekolwiek problemy medyczne, warto przed użyciem skonsultować się
z lekarzem.

 

TECHNIKA MASAŻU

Masaż twarzy należy rozpocząć od górnych jej partii wykonując ruchy wałeczkiem od wewnętrznej do zewnętrznej strony ,oraz ruchy od dołu do góry twarzy . Nie należy nadmiernie dociskać wałeczka .

Wykonuj masaż tylko w jednym kierunku.

Przed użyciem umieść wałeczek w lodówce aby zwiększyć jego działanie .

Regularny masaż rollerem, wykonywany codziennie przez 5-10 minut, przyniesie skórze ukojenie i odprężenie i widoczną jej poprawę .Po wykonanym masażu oczyść roller wilgotną ściereczką .


Opis

Materiał
Kryształ górski
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.